Laofix Organic Anti-Loss Herbal Shampoo with Lavender and Horsetail Extract 2x250 ml

120.00₺

Laofix Organic Anti-Loss Herbal Shampoo with Lavender and Horsetail Extract 2x250 ml


laofix Organik Saç Bakım Şampuanı 250 ml Lavanta Ve At Kuyruğu Özlü


·İncelemiş olduğunuz ürünün satışfiyatını satıcı belirlemektedir.


·laofix Organik Şampuan’ ile artık tümsaç problemleriniz tarihe karışıyor… Türkiye’nin lavanta yağı ihtiyacının yüzde80’ini tek başına karşılayan ve son yıllarda “Lavanta Kokulu Köy” olarak adınıduyuran Isparta’daki Kuyucak Köyü’nde yetiştirildikten sonra saymaklabitirilemeyen faydaları Atkuyruğu bitkisi ve daha birçok doğal bileşenlerle biraraya gelerek mucizevi karışım ‘laofix Organik Şampuan’da bir araya toplandı.Isparta menşeili firma tarafından üretilen laofix Organik Şampuan içerdiğilavanta yağı özüyle saçların beslenmesini sağlar. ‘laofix Organik Şampuan’ saçderisine masaj yapılarak uygulandığında kan dolaşımını artırır, saçlarınbeyazlamasını erteler. Kuru saç derisini nemlendiren ‘laofix Organik Şampuan’ kepeklenmemeyiengelleyerek, saç kırılmasını önler, mantar veya bakteri oluşmasını önler. ‘laofixOrganik Şampuan’ saçların mat görünümünü ortadan kaldırır ve parlaklık sağlar.Birçok saç probleminden kurtulmak ve bu sorunlarının tarihe karışmasınıisteyenlerin tercihi olan ‘laofix Organik Şampuan’ içerdiği Atkuyruğu bitkisisayesinde saç derisinin beslenmesini ve saçların hızlı uzamasını sağlar.Kepeksiz ve güçlü saç tellerine sahip saçların oluşumunda önemli bir rolüstlenen ‘laofix Organik Şampuan’ saçı derinlemesine temizleyerek, saç derisiüzerinde yağ birikimini önler, saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır.


·Sentetik parfüm, Boya, PEG, Paraben,Parafin Silikon GDO Nano Partikül Kimyasal filtre Gluten, İÇERMEZ.


·Kullanımı: Yeteri miktarda laofixOrganik Şampuan saçınıza ve saç derinize masaj ile uygulayarak köpürtünüz.Akabinde bol su ile durulayınız. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayınız. Sık kullanıma uygundur.


·Uyarılar: Orijinal ambalajında ve serinyerde muhafaza edilmeli. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Haricikullanım içindir. Kullanım talimatına uyunuz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.İçindeki bileşene karşı alerjiniz varsa kullanmayınız. Beklenmedik etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.


·Ürünlerimiz Dünya Helal Birliği tarafındanHelal sertifikasına sahiptir.


·Bu üründen en fazla 10 adet siparişverilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.


·Kampanya fiyatından satılmak üzere 50adetten fazla stok sunulmuştur.

*Ürünlerimiz Dünya Helal Birliği tarafından Helal sertifikasına sahiptir.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good