Delivery Information

Ödeme ve Teslimat

1) Kargo ücreti

TÜM SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZDİR.


2) Ürün Bedeli Tahsilat Yöntemi

Sipariş bedeli "kredi kartı" veya "kapıda ödeme" seçenekleri ile tahsil edilmektedir.


3) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürününüzün teslimatının, sipariş etmiş olduğunuz ürün çeşidi ve/veya miktarına bağlı olarak, mümkün olan en hızlı sürede gerçekleştirilmesi için gayret edilmektedir. Makul süreyi aşabilecek muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Satın almış olduğunuz ürünleriniz ISPARTA ilinden YURTİÇİ KARGO firmasıyla gönderilecektir. Kargo ücretsizdir.

Bizimle iletişime geçerek değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.


Not: Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına ait şubenin bulunmadığı bölgelerde kargo en yakın şubeye gönderilmektedir.Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 


Laofix Kozmetik Ürünleri